Oude schuur gerestaureerd tot 4 gites, zwembad, groot terrein in klein dorp bij Gourdon

€ 413.400
Oppervlakte 270 m²
Perceel 5020 m²
Aantal kamers 17 kamers

A15472 – In een klein dorp met lokale winkels (kruidenier, café/pizzeria) en zomeranimaties, is deze oude boerderij omgebouwd tot 4 gites van 2/3 slaapkamers. Het pand is in goede staat, en een zeer groot deel kan worden gerestaureerd voor uw privéwoning.
U beschikt over grote kelders (beton, hourdi), een grote gemeenschappelijke speelkamer met zomerkeuken en sanitair, zwembad 14×7 BBQ, tuin voor uw klanten.
Het grote terrein biedt twee ingangen, waaronder een perfecte ruimte die plaats biedt aan enkele campers of tenten. Mooi potentieel !
Het pand ligt op 10 minuten van Gourdon, in een zeer rustige maar niet geïsoleerde omgeving.

  • Vraagprijs€ 413.400
  • Kamers17
  • Slaapkamers12
  • Badkamers5
  • ReferentieUF-A15472

Dit object ligt in Concorès (46310), in Lot (regio Occitanie).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag