Uitzonderlijk! Volledig gerenoveerd, 7 en-suite slaapkamers, apart appartement, bijgebouwen, zwembad, tuin wi

€ 1.680.000
Oppervlakte 225 m²
Perceel 40340 m²
Aantal kamers 16 kamers

62176MPO46 – Kosten noch moeite zijn gespaard om deze prachtige schuilplaats op het platteland van de Lot te renoveren. Het prachtige hoofdgebouw kijkt uit over de vallei en zijn eigen tuin en land. Hier vindt u het luxe zwembad met jacuzzi, en 2 vijvers met natuurlijke bronnen daarachter. Er is een aparte studio/atelier ideaal voor schilderlessen, yoga etc. Het luxe hoofdhuis biedt een professionele keuken, eetkamer, salon en 7 zeer comfortabele slaapkamers met eigen badkamer. Het appartement met 2 slaapkamers is ideaal voor verhuur of kan de woning van de eigenaar zijn.
Wordt momenteel gerund als een succesvolle B&B van hoge kwaliteit.

  • Vraagprijs€ 1.680.000
  • Kamers16
  • Slaapkamers9
  • Badkamers9
  • ReferentieUF-62176MPO46

Dit object ligt in Duravel (46700), in Lot (regio Occitanie).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag