Elegant 19e eeuws kasteel met uitzicht op de Dordogne. Panoramisch uitzicht op de rivier en de vallei. 5h

€ 1.260.000
Oppervlakte 1000 m²
Perceel 50102 m²
Aantal kamers 25 kamers

113059NBO46 – Dit zeer fraaie kasteel in neogotische stijl werd aan het eind van de 19e eeuw door Admiraal de Marqueyssac herbouwd op een rotsachtige uitloper, met uitzicht op de rivier de Dordogne. Zeer elegant, de fundamenten van het kasteel werden waarschijnlijk gebouwd in de 16e eeuw en sporen van een veel ouder gebouw zijn geïdentificeerd in het 5 ha grote park.
Het is met veel zorg en vindingrijkheid gerestaureerd (ruwbouw, dak, elektriciteit, nieuw sanitair en verwarming, regenwaterafvoer), met behoud van de architectonische elementen. De 12 slaapkamers, salons en ontvangstruimten moeten nog worden gepersonaliseerd om er mooie leefruimten van te maken. Met uitzicht op de Dordogne kunt u vanaf het dakterras genieten van de vallei.

  • Vraagprijs€ 1.260.000
  • Kamers25
  • Slaapkamers15
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-113059NBO46

Dit object ligt in Lanzac (46200), in Lot (regio Occitanie).