Object in de Lot, Occitanie

€ 572.000
Oppervlakte 290 m²
Perceel 11010 m²

Voormalige watermolen, prachtig verbouwd tot groot familiehuis, met royaal zwembad, houten schuur, garage en sauna, gelegen op een terrein van ca. 11.010 m2 grenzend aan een beek.

De woning heeft een woonoppervlak van ca. 290 m2 met op de begane grond een ontvangstruimte (ca. 53 m²) met pellet kachel, ingerichte keuken (ca. 12 m²), een eetkamer (ca. 32,5 m²) met open haard, woonkamer (ca. 40 m²) met inbouwhaard, centrale hal (ca. 13 m²) met trappenhuis, vertrek (ca. 10 m²) met toilet, mastersuite met 2 slaapkamers (ca. 14 en 15 m²).

Op de eerste verdieping bevinden zich 4 suites (ca. 16 m2, 2×24 m2 en 26 m2) waarvan 2 tweepersoonskamers en een wasruimte. Een aparte trap leidt naar de privésuite. Er zijn in totaal 7 badkamers.

In de tuin is een groot zwembad van ca. 6 x 16 meter, een houten schuur van ca. 25 m2, een garage van ca. 6 m2 en een overkapping met sauna van ca. 15 m2.

Daarnaast is er een put. Het perceel van 11.010 m2 wordt begrensd door een beek.

Verwarming: open haard (insert) en houtkachel, vloerverwarming (op gas). Bijna overal dubbele beglazing. Septic tank.

Centraal en goed bereikbaar gelegen in het noorden van de Lot, nabij de grens met de Dordogne, op slechts enkele minuten van het prachtige, Middeleeuwse Gourdon, ongeveer 20 minuten rijden naar de rivier de Dordogne en op ongeveer een half uur van Sarlat.

  • Vraagprijs€ 572.000
  • Referentie287790r

Dit object ligt in Le Vigan (46300), in Lot (regio Occitanie).

Aanwezig op kasteeldag

Meer informatie en tickets