Object met zwembad in Lot, Occitanie

€ 1.044.000
Oppervlakte 350 m²
Perceel 208090 m²

Dit prachtige stenen huis met 6 slaapkamers is ontworpen voor comfortabel wonen en is volledig gerestaureerd door lokale ambachtslieden. Het pand bestaat uit het hoofdhuis, gastenverblijf (mogelijk gite-bedrijf – afhankelijk van de benodigde vergunningen), studio, garage-werkplaats-opslagruimte, overdekt zwembad met overdekt terras, diverse buitenterrassen. Het object ligt op ca. 10 Ha grond in de Quercy Blanc regio van de Lot tussen glooiende heuvels, historische dorpjes en pittoreske traditionele witte stenen huizen. Het terrein bestaat uit weiden, bossen, een vijver, volwassen bomen en struiken en een waterput. Het huis ligt op minder dan 10 km van een bastidedorp met alle voorzieningen en een wekelijkse markt. Bergerac en Toulouse vliegveld 95km, Cahors treinstation 30km.

Prijs inclusief makelaarskosten : 1.044.000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 985.000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%

  • Vraagprijs€ 1.044.000
  • Slaapkamers9
  • Badkamers8
  • ReferentieBVI67090

Dit object ligt in Montcuq-en-Quercy-Blanc (46800), in Lot (regio Occitanie).