Huis verkopen

Verbazingwekkend domein inclusief groot hoofdgebouw voor B&B van hoge kwaliteit, schuren, trailers en meado

€ 1.537.000
Oppervlakte 430 m²
Perceel 42344 m²
Aantal kamers 8 kamers

A16468 – Uitzonderlijk landgoed gelegen op 900 m van de Gouffre de Padirac. Het bestaat uit een prachtige hoofdvilla van meer dan 400 m2 met een woonkamer van 80 m2 en open keuken, 4 grote luxe chambres d’hôtes, een onafhankelijk appartement, een enorme privé-suite… en nog veel meer potentieel!

Grote terrassen, erkers, zwembad in perfecte staat: alles is prachtig, de afwerkingen zijn van de hoogste kwaliteit en er is geen werk aan.

Aan de andere kant van het terrein, in een intieme bosrijke open plek, 6 prachtige woonwagens (met eigen douche-WC) en hun eigen Scandinavische bad. Ook hier is alles in perfecte staat. Je zou je activiteiten kunnen uitbreiden door er nog 6 caravans of huisjes bij te zetten.

Om het plaatje compleet te maken, meer dan 4 ha beboste, omheinde weiden met een schuur en paardenstalling (water, elektriciteit), jeu de boules baan…

Padirac heeft meer dan 500.000 bezoekers per jaar. Rocamadour ligt op 25 min, de Dordogne op 15 min. Uitzonderlijke locatie!

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.537.000
  • Type objectHuis
  • Kamers8
  • Badkamers6
  • ReferentieUF-A16468

Locatie

Dit object ligt in Padirac (46500), in Lot (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod