Huis in de Lot, Occitanie

€ 404.000
Oppervlakte 182 m²
Perceel 24355 m²

Authentieke woonboerderij ‘en pierre’, gebouwd op kelders en gerestaureerd tot woonhuis van 152 m². Gastenverblijf van ca. 30 m² en diverse bijgebouwen zoals een kapschuur voor 5 auto’s, een grote natuurstenen schuur van 150 m², een toren en een oud stalgebouw. Landelijk gelegen aan een landweggetje, tegen een heuvel met mooi uitzicht en geen directe buren.

Indeling woonhuis op de eerste verdieping een woonkamer van 25 m² met haard en vloer met plavuizen, gang met toilet, keuken van 16 m², bijkeuken/buanderie van 4 m², slaapkamer van 13 m² met badkamer (o.a. douche en bidet),  slaapkamer van 14 m² met dressing en eigen badkamer (o.a. douche en toilet).

Tweede verdieping met een ontspanningsruimte/salon van 30 m² met houten vloer en een slaapkamer van 25 m² met balken. Zolder van 33 m².

In de onderverdieping een gewelfd vertrek en kelderruimte met opslagtanks voor de CV. Centrale verwarming (gas).

De septic tank is uit 2013, het pand is voorzien van dubbel glas.

Een authentiek ‘ensemble’ met een rustige ligging op nog geen 10 minuten van het gezellige centrum van het marktstadje Prayssac

  • Vraagprijs€ 404.000
  • Referentie2014.22

Dit object ligt in Prayssac (46220), in Lot (regio Occitanie).

Aanwezig op kasteeldag

Meer informatie en tickets