Huis in de Lot, Occitanie

€ 135.800
Oppervlakte 227 m²
Perceel 70 m²

Authentiek, gerestaureerd dorpshuis ‘en pierre’, met een terras van ca. 13 m2 en een woonoppervlak van ca. 227 m2 verdeeld over drie niveaus.

Indeling begane grond: een werkplaats met ketelruimte en wasruimte (ca. 40,5 m2), een hal (ca. 14,4 m2) met tegelvloer en deur naar de straat.

Eerste verdieping toegankelijk vanaf de begane grond of via een interne houten trap: een keuken (ca. 14,4 m2) met toegang naar het terras, een overloop (ca. 2 m2), een eetkamer (ca. 22,7 m2) met open haard, een woonkamer (ca. 23,9 m2 met open haard, een gang  (ca. 14,6 m2), een badkamer (ca. 6 m2) met douche, wastafel en bidet, separaat toilet (ca. 1 m2),

Tweede verdieping toegankelijk via een interne houten trap: overloop (ca. 14 m2) met inbouwkast, een slaapkamer (ca. 16,9 m2) met wastafel, een slaapkamer (ca. 15 m2) met open haard, nog eens twee slaapkamers (ca. 18 en 20 m2) en een badkamer (ca. 4 m2) met douchecabine, wastafelmeubel en toilet.

Centrale verwarming (olie), elektrische verwarming, rioolaansluiting.

Gelegen in het hart van een toeristisch dorp in vallei van de rivier de Lot op zo’n 5 kilometer van het mooie dorpje Prayssac.

  • Vraagprijs€ 135.800
  • Referentie2020.22

Dit object ligt in Prayssac (46220), in Lot (regio Occitanie).

Aanwezig op kasteeldag

Meer informatie en tickets