Huis in de Lot, Occitanie

€ 399.000
Oppervlakte 200 m²
Perceel 11000 m²
Aantal kamers 5 kamers

Een rond huis is niet het eerste wat u verwcht in deze omgeving. Maar waarom niet!
Dit huis ligt in een ruime buitenwijk van een middeleeuws stadje aan de Lot, met alle voorzieningen. Rondom enkele andere huizen op grote terreinen. Veel bos.
Vanaf de heuvel heeft u een majestueus uitzicht over de prachtige vallei van de Lot.
Optimale privacy en toch niet eenzaam.

In 1991 werd dit huis onder architectuur gebouwd. Er is opvallend veel binnenruimte.
Een werkelijk uniek huis met verrassend veel leefruimte, 3 slaapkamers, twee badkamers. Ruime woon- en werkkamers, flinke kelder, cv, dubbel glas. Alles in zeer goede staat van onderhoud.
Rondhet huis een fijne tuin en een stuk eigen bos.

U komt binnen in de halfronde entreekamer. Erachter de zit/eetkamer,  keuken. bijkeuken en toilet. .Vanauit de kamer deur naar het terras met ook dat adembenemende uitzicht. Er is een flinke kelder met een atelier/hobbyruimte.
Op de etage de prachtige ‘panorama-kamer’ met de Lot-vallei aan uw voeten. Wat een uitzicht!
Verder 3 slaapkamers en een badkamer..
Prachtige tuin met heerlijk zwembad.
Volledige privacy.
Zien is geloven!!

  • Vraagprijs€ 399.000
  • Kamers5
  • ReferentieBA261

Dit object ligt in Puy-l'Évêque (46700), in Lot (regio Occitanie).

Bouriane Maisons