Object in Lot, Occitanie

€ 698.000
Oppervlakte 178 m²
Perceel 5769 m²
Aantal kamers 5 kamers

A14526 – Een uitzonderlijke moderne kijk op een traditioneel Quercy herenhuis met gebruik van traditionele bouwstijlen en hoogwaardige materialen. Dit prachtig gepresenteerde huis is klaar om te worden gebruikt als vakantiehuis of als permanente verblijfplaats.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

  • Vraagprijs€ 698.000
  • Kamers5
  • Slaapkamers3
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A14526

Dit object ligt in Saint-Céré (46400), in Lot (regio Occitanie).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag