Object in Lot, Occitanie
A14526 – Een uitzonderlijke moderne kijk op een traditioneel Quercy herenhuis met gebruik van traditionele bouwstijlen en hoogwaardige materialen. Dit prachtig gepresenteerde huis is klaar om te worden gebruikt als vakantiehuis of als permanente verblijfplaats.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
- Vraagprijs€ 698.000
- Kamers5
- Slaapkamers3
- Badkamers3
- ReferentieUF-A14526
Dit object ligt in Saint-Céré (46400), in Lot (regio Occitanie).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten