Huis met zwembad in de Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Côte d’Azur
EXCLUSIEVE VERKOOP: Gelegen in Caille in het achterland van Grasse, op loopafstand van het dorp Andon, op 20 minuten van Gréolières les Neiges en op slechts 1 uur van de luchthaven van Nice en 40 minuten van Grasse ligt dit mooie, recent gerenoveerde huis met een woonoppervlak van 214m2 op een perceel van 2.45ha. Geniet vanaf de veranda, de woonkamer, de slaapkamer en vanaf het zwembad van de prachtige uitzichten die ieder seizoen veranderen.
Het huis biedt op de begane grond een ruime entree met veel bergruimte, een ruime salon met openhaard, een bureau, een open keuken en eetkamer, een slaapkamer en een badkamer met toilet. Op de eerste verdieping een tweede woonkamer met prachtig uitzicht, 3 slaapkamers en een badkamer met douche en toilet en een grote opslagruimte. Op de tweede verdieping is een slaapkamer een badkamer met bad en toilet en nog een kleine kamer voor opslag. Er is een ruime veranda (gebouwd in 2020) en een zonnig terras met zwembad en jacuzzi (2018). Op ca 50 meter van het huis is een gastenverblijf met 3 slaapkamers, een badkamer met toilet, een woonkamer met keuken en een mezzanine die als 4de slaapkamer kan dienen. De gang waar de kamers aan liggen is voorzien van glazen schuifdeuren waardoor je vanaf daar weer een prachtig uitzicht hebt op de tuin en de bergen. Verder zijn er op het terrein nog een zeer ruime loods, een houten schuur en een houtopslag.
Een ideaal vakantiehuis maar ook geschikt voor permanente bewoning.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 699.000
- Type objectHuis
- Kamers10
- Slaapkamers5
- Referentie3239
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Caille (06750), in Alpes-Maritimes (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.