Object in Charente-Maritime
Je zult zeker verliefd worden op deze prachtige, liefdevol gerenoveerde boerderij, gelegen in een zeer mooie, ommuurde tuin met volwassen bomen en struiken, met een waterput. De omgeving is rustig en aangenaam en op slechts 5 minuten van alle voorzieningen.
De begane grond bestaat uit een lichte hal met garderobe, een ingerichte keuken met omkeerbare airconditioning, een woonkamer met een prachtige open haard en een studeerkamer met boekenkast (massief eiken parketvloer in deze twee kamers). Een grote garage met elektrische deur, een bijkeuken en talloze opslagruimtes grenzen aan het huis, met directe toegang.
Op de bovenverdieping leidt een overloop met een charmante mezzanine aan de ene kant naar een doucheruimte (teakdek parketvloer) en twee slaapkamers, en aan de andere kant naar een master suite met omkeerbare airconditioning, en een wellnessruimte met een spa, fitnessapparatuur, een bar met koelkast en een doucheruimte/wc.
De ommuurde privétuin op het zuiden is een oase van rust, perfect om te ontspannen en te entertainen. Mogelijkheid om een zwembad te installeren (afhankelijk van bouwvergunning).
Kom en bezoek het nu!
Prijs inclusief makelaarskosten : 445 200 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 420 000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%
Kenmerken
- Vraagprijs€ 445.200
- Type objectHuis
- Slaapkamers4
- Badkamers1
- ReferentieBVI79372
Locatie
Dit object ligt in La Brousse (17160), in Charente-Maritime
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.