Huis verkopen

Dorpshuis met zes slaapkamers

€ 170.000
Oppervlakte 251 m²
Perceel 65 m²
Aantal kamers 10 kamers

A33806CAH24 &#8211: Dorpswoning op het kerkplein tegenover de onlangs gerestaureerde overdekte markthal.

Deze te renoveren woning van 255 m² is gelegen in een historisch dorp vlakbij de plaats van de laatste veldslag tussen de Engelsen en de Fransen, halverwege Saint Emilion, de wijnhoofdstad en UNESCO werelderfgoed, en de bastidestad Sainte-Foy-la-Grande met zijn beroemde zaterdagochtendmarkt.

Met twee voordeuren kan dit pand worden omgebouwd tot een hoofdwoning en een huuraccommodatie, bestaande uit 6 slaapkamers, 3 woonkamers en een keuken.

Het pand heeft een omheinde tuin van ongeveer 170m² en een kelder.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 170.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A33806CAH24

Locatie

Dit object ligt in Lamothe-Montravel (24230), in Dordogne

Aanwezig op Infodag

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod