Huis verkopen
Oppervlakte 80 m²
Perceel 54934 m²

EXCLUSIEF BIJ BEAUX VILLAGES! Midden in een bos in de Dordogne ligt dit oude pand dat volledig gerenoveerd moet worden. Het ligt in een gehucht met vier huizen, ver van de hoofdwegen maar op slechts 2 km van het centrum van Piégut-Pluviers. Volledige renovatie. Individuele sanitaire voorzieningen. Meters moeten nog worden geïnstalleerd.

Dit stenen gebouw heeft aangrenzende bijgebouwen die moeten worden gerestaureerd. Het kijkt uit over bijna 5 hectare bosgrond, met in het midden een oude vijver van 2.500 m². Volledige renovatie. Individuele sanitaire voorzieningen. Meters moeten worden geïnstalleerd. De vijver, die officieel is geregistreerd, zal ook uitgebreide werkzaamheden vereisen om hem in zijn oude glorie te herstellen.

Het huis is het startpunt voor prachtige wandelingen in het bos. Eenmaal gerenoveerd (onder voorbehoud van de nodige vergunningen) kunt u hier genieten van de natuur van het Parc naturel régional du Périgord Limousin. Prijs inclusief makelaarskosten: 77 000 € Prijs exclusief makelaarskosten: 70 000 € Koperscommissie, inclusief belasting: 10%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 77.000
  • Type objectHuis
  • ReferentieBVI80348

Locatie

Dit object ligt in Piégut-Pluviers (24360), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod