Charmant dorpshuis, met veel potentieel en met grote tuin
A40127RYS87 – Charmant dorpshuis met een zeer ruime tuin
Het huis op de begane grond bestaat uit een woonkamer, een aparte keuken en een extra kamer (die dienst kan doen als kantoor). Op de eerste verdieping vind je 2 slaapkamers, beide met een eigen en-suite badkamer.
Het pand heeft ook een ruime kelder en een aangrenzende, zeer grote schuur die al gedeeltelijk is meegenomen in de renovatieplannen, waaronder het maken van een nieuwe badkamer.
Het huis heeft een zeer ruime tuin van maar liefst [vul hier m² in].
De hoofdverwarming van het huis is een oliekachel en alle ramen zijn voorzien van dubbel glas.
Het treinstation Bussière-Galant ligt op loopafstand, met regelmatige diensten naar Limoges en Bordeaux (via Périgueux). Voorzieningen zoals een kleine supermarkt, een slager, een bakker en een gezellige bistro liggen op slechts 5 minuten rijden. Châlus, met zijn grote supermarkt, ligt op minder dan 10 minuten rijden en Limoges (vliegveld) ligt op 30 minuten rijden.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 82.500
- Type objectHuis
- Kamers7
- Badkamers2
- ReferentieUF-A40127RYS87
Locatie
Dit object ligt in Bussière-Galant (87230), in Haute-Vienne
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.