Huis met twee slaapkamers in het centrum van een dorp
A34401JES87 – Gelegen in het centrum van Châlus in de Haute Vienne in de regio Nouvelle-Aquitaine. Het ligt ten zuidwesten van Limoges en ten noordoosten van Périgueux. Châlus is een marktstad met restaurants, bars, bakkers, kappers, banken, een postkantoor en een grote supermarkt. Het is beroemd als de plaats waar koning Richard Leeuwenhart van Engeland dodelijk werd verwond in 1199.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 75.000
- Type objectHuis
- Kamers3
- Badkamers2
- ReferentieUF-A34401JES87
Locatie
Dit object ligt in Châlus (87230), in Haute-Vienne
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.