Huis verkopen

Object in Hautes-Pyrénées

€ 385.000
Oppervlakte 525.7 m²
Perceel 5741 m²
Aantal kamers 20 kamers

A36395APA65 &#8211: Ruim huis met gîte en uitbreidingsmogelijkheden

Charmant huis met 2 slaapkamers met ruimte om extra kamers te renoveren, een volledig uitgeruste gîte voor maximaal 16 gasten met aparte keuken, eetkamer en leefruimte met uitzicht op een privé binnenplaats, plus een zelfstandig appartement met 2 slaapkamers. Gelegen op een groot terrein met bijgebouwen die interessante mogelijkheden bieden voor verdere accommodatie of creatieve projecten.

Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 385.000
  • Type objectHuis
  • Kamers20
  • Badkamers7
  • ReferentieUF-A36395APA65

Locatie

Dit object ligt in Lortet (65250), in Hautes-Pyrénées

Aanwezig op Infodag

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod