Object met zwembad in Lot-et-Garonne
Deze charmante stenen boerderij ligt op een fantastische locatie op slechts een paar minuten van de op een heuveltop gelegen bastide Monflanquin. Het pand heeft een grote schuur en een gastenverblijf, klaar voor conversie (afhankelijk van de benodigde vergunningen), wat eindeloos potentieel biedt.
De hoofdwoning is voorzien van dubbele beglazing en heeft een ruime woonkamer met een gewelfd plafond, wat een lichte en luchtige sfeer creëert. De grote keuken is perfect om te koken en te entertainen, terwijl de serre leidt naar een terras en een zwembad, ideaal om te genieten van de prachtige omgeving.
Het pand heeft een slaapkamer op de mezzanine en drie extra slaapkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor familie of gasten.
Met zijn prachtige locatie en uitnodigende kenmerken biedt dit huis de perfecte gelegenheid om je droomhuis te creëren in het hart van het Franse platteland.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 344.500
- Type objectHuis
- Slaapkamers4
- Badkamers1
- ReferentieBVI78573
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Monflanquin (47150), in Lot-et-Garonne
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.