Onberispelijk vrijstaand huis en gite, omgeven door open landschap met bijgebouw en meertje.

€ 449.700
Oppervlakte 230 m²
Perceel 8574 m²
Aantal kamers 7 kamers

A16648 – Modern vrijstaand huis gebouwd in 2008 biedt een ruime leefruimte met grote volledig ingerichte eetkeuken met deuren naar de tuin, bijkeuken, brede hal met trap naar slaapkamers, grote woonkamer met open haard en houtkachel, deuren naar tuin en terras. Overloop boven, 4 ruime slaapkamers, waarvan één met eigen badkamer en kleedkamer, een aparte familiedoucheruimte, allemaal met prachtig uitzicht.

  • Vraagprijs€ 449.700
  • Kamers7
  • Slaapkamers5
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A16648

Dit object ligt in Saint-Pastour (47290), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag