Mooi huis in perfecte staat, met zwembad en vijver, prachtige omgeving en commandin

€ 359.000
Oppervlakte 185 m²
Perceel 17868 m²
Aantal kamers 8 kamers

A25826STR47 – Met veel plezier presenteren wij dit prachtige moderne huis in perfecte staat, gelegen in een rustige omgeving zonder overlast.
Het heeft een prachtig zwembad en een zorgvuldig onderhouden tuin, ideaal om te ontspannen met familie of vrienden.
Binnen vindt u een ruime, lichte woonkamer, ideaal om gasten te ontvangen.
Het huis heeft vier slaapkamers, perfect om uw familie of gasten te ontvangen. Elk van hen is smaakvol ingericht en biedt een aangename leefruimte.
De woonkamer is uitgerust met een pelletkachel, die het hele jaar door voor zachte, zuinige warmte zorgt.
Aarzel niet om dit uitzonderlijke huis te bezoeken, dat u zal verleiden met zijn charme en vele troeven. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

  • Vraagprijs€ 359.000
  • Kamers8
  • Slaapkamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A25826STR47

Dit object ligt in Saint-Barthélemy-d'Agenais (47350), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag